Bestyrelse

Bestyrelse

Læs om bestyrelsens opgaver i Vedtægterne - § 15-16.

  • Anvend denne fællesadresse, hvis du vil kontakte alle bestyrelsens medlemmer:

    Bestyrelsen

    Email: bestyrelse@faegtning.dk
  • Jan Sylvest.jpg Formand - på valg 2019

    Jan Sylvest Jensen

    Højlandsvej 7
    4400 Kalundborg
    Tlf: 23664349
    Email: formand@faegtning.dk
  • catharina.jpg Næstformand - på valg 2019

    Catharina Winterberg

    -
    -
    Tlf: 30628273
    Email: naestformand@faegtning.dk
  • Ole kokborg.jpg Kasserer - på valg 2020

    Ole Kokborg

    Kærmindevej 13
    6000 Kolding
    Tlf: 22404647
    Email: kasserer@faegtning.dk
  • jasper carlsen.jpg (1) Bestyrelsesmedlem - på valg 2020

    Jasper Carlsen

    Tlf: 60535589
    Email: bestyrelsesmedlem@faegtning.dk
  • Jørgen Kock.JPG Formand Veteranudvalg - på valg 2019

    Jørgen P. Kock

    Peter Fjelstrupsvej 4, 2, 5
    3250 Gilleleje
    Tlf: 2042 3556
    Email: jpkock@clinisoft.dk
  • Peter Linnemann.JPG Formand - Breddeudvalg - på valg 2020

    Peter S. Linnemann

    Vemmetofte Allé 20
    2820 Gentofte
    Tlf: 61202432
    Email: bredde@faegtning.dk
  • Louise Seibæk.jpg Formand - Eliteudvalg - på valg 2020

    Louise Seibæk

    Tlf: 40267600
    Email: elite@faegtning.dk
  • marianne-2016-150x150.jpg Formand - B&U-udvalg - på valg 2020

    Marianne Falk Portved (B&U)

    Tlf: 29420043
    Email: bogu@faegtning.dk
  • gre.jpg Suppleant til bestyrelsen - på valg 2019

    Gre Stensgaard

    Schacksgade 5, 3.
    1365 København K
    Tlf: 22370218
    Email: gre.stensgaard@get2net.dk