Bestyrelse

Bestyrelse

Læs om bestyrelsens opgaver i Vedtægterne - § 15-16.

  • Anvend denne fællesadresse, hvis du vil kontakte alle bestyrelsens medlemmer:

    Bestyrelsen

    Email: bestyrelse@faegtning.dk
  • Jan Sylvest.jpg Formand - på valg 2019

    Jan Sylvest Jensen

    Højlandsvej 7
    4400 Kalundborg
    Tlf: 23664349
    Email: formand@faegtning.dk
  • gre.jpg Næstformand - på valg 2018

    Gre Stensgaard

    Schacksgade 5, 3.
    1365 København K
    Tlf: 22370218
    Email: naestformand@faegtning.dk
  • Ole kokborg.jpg Kasserer - på valg 2018

    Ole Kokborg

    Kærmindevej 13
    6000 Kolding
    Tlf: 22404647
    Email: kasserer@faegtning.dk
  • steen bjerre.jpg Bestyrelsesmedlem - på valg 2019

    Steen Bjerre

    Tlf: 22204601
    Email: bestyrelsesmedlem@faegtning.dk
  • Jørgen Kock.JPG Formand Veteranudvalg - på valg 2019

    Jørgen P. Kock

    Peter Fjelstrupsvej 4, 2, 5
    3250 Gilleleje
    Tlf: 2042 3556
    Email: jpkock@clinisoft.dk
  • catharina.jpg Forkvinde B&U-udvalg - på valg 2018

    Catharina Winterberg

    -
    -
    Tlf: 30628273
    Email: BogU@faegtning.dk
  • Peter Linnemann.JPG Formand Breddeudvalg - på valg 2018

    Peter S. Linnemann

    Vemmetofte Allé 20
    2820 Gentofte
    Tlf: 61202432
    Email: bredde@faegtning.dk
  • Louise Seibæk.jpg Formand - Eliteudvalg - på valg 2018

    Louise Seibæk

    Tlf: 40267600
    Email: elite@faegtning.dk
  • simon-ny.jpg Suppleant til bestyrelsen - på valg 2018

    Simon Jeiner

    Tlf: 40253701
    Email: simon.jeiner@trekanten.org